Susisiekite su mumis

8 700 08000
8 629 29291
I-V - nuo 8 iki 19h
VI – nuo 8 iki 16h
VII – nedirbame

Akcijos

Reklama

www.lovatieses.lt

Garantijos ir prekių grąžinimas

 

Baldus galima grąžinti per 14 kalendorinių dienų  ir atgauti visus sumokėtus pinigus. Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje (prekės apžiūrėjimui galite perpjauti pakuotės uždarymui skirtas juostas); 

Kokybiškų surinktų arba bandytų rinkti baldų grąžinti negalima;

Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta; 

Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, mes įsipareigojame savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus;

Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė); 

Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta.

Negalima grąžinti baldų pirktų lizingo būdų (išsimokėtinai), tačiau prekių galite atsisakyti tuo pačiu metu, kai atvežami baldai. Tiesiog apžiūrėkite baldus, ar jie Jums tinka ir tik tada pasirašykite lizingo sutartį.

Pinigai grąžinami tik į kliento nurodytą banko sąskaitą pavedimu už grąžinamas prekes. Už mokamas paslaugas pinigai negrąžinami.

Tinkamos kokybės prekių grąžinimas galimas tik ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ nustatyta tvarka. 

24 mėn. kokybės garantija.

Visoms Miegamojobaldai.lt parduodamoms prekėms suteikiama gamintojo garantija, kurios terminus ir kitas sąlygas rasite tokių prekių aprašymuose bei garantiniuose talonuose. Nusipirkus vieną iš šių prekių, prieš ją surenkant, būtina atidžiai apžiūrėti. 

Garantijos galiojimo sąlygos:

surenkant gaminį pirkėjas laikosi prie gaminio pridėtos surinkimo instrukcijos;

gaminys buvo naudojamas pagal paskirtį ir prižiūrimas vadovaujantis priežiūros taisyklėmis;

garantija taikoma prekių kokybės trūkumams, atsiradusiems dėl gamintojo kaltės ir prekės transportavimo pardavėjo transportu.

Pirkėjas praranda teisę į nemokamą garantinį aptarnavimą šiais atvejais:

pirkėjas nesilaikė baldų eksploatacijos ir priežiūros taisyklių;

prekės buvo sugadintos dėl pirkėjo kaltės;

baldai nukentėjo dėl Force majeure (susidariusių nenugalimos jėgos aplinkybių).

Apie pastebėtą defektą baldo naudojimo metu prašome pranešti kontaktais, nurodytais interneto svetainėje Miegamojobaldai.lt. ir įsipareigojame atsiradusį gamybos defektą pašalinti per 15-45 darbo dienas nuo pretenzijos užregistravimo įmonėje.

Tuo atveju, jei nusipirkę vieną iš šių prekių, pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, Jūs turite teisę grąžinti tokią prekę mums per 24 mėnesius nuo pristatymo Jums dienos. Prekes taip pat galime nemokamai paimti savo transportu. Tokiu atveju netinkamos kokybės prekė nemokamai pakeičiama į kokybišką prekę arba Jums grąžinami sumokėti pinigai. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.

Garantijos galiojimo laikotarpiu (24 mėn.) pastebėjus paslėptus prekės trūkumus, prašome Jūsų juos nufotografuoti ir nedelsiant atsiųsti mums fotonuotrauką elektroniniu paštu info@miegamojobaldai.lt. Prekės gamintojas tokiu atveju nustatys, ar prekės defektui taikoma garantija, t.y. ar prekės defektas yra gamyklinis. Apie gamintojo sprendimą nedelsiant informuosime Jus Jūsų nurodytomis susisiekimo priemonėmis.

 Atkreipiame dėmesį, kad:

Gamintojo garantija netaikoma natūraliai susidėvinčioms prekių dalims ir baldiniui audiniui;

Išparduodamiems baldams (iš skilties "Akcijos") garantija nėra taikoma. Jei norite šių baldų su garantija, galite įsigyti už įprastą kainą. Tačiau kaip ir visiems baldams,išparduodamiems baldams teikiama pinigų grąžinimo garantija.

Čiužiniai yra higienos prekė, todėl pažeidus politileno pakuotę, čiužinio konstrukciją ar bandžius jį ardyti - grąžinti negalima. Čiužiniai nekeičiami jei nėra akivaizdaus pažeidimo, žaliavų ar gamybos technologijų broko.