Lux Padidinti

Čiužinys "Lux"

340,00 €

Čiužinio kietumas: vidutinis/ kietas

Čiužinio tipas: spyruoklinis

2 metų garantija.

Apie prekę

Lux yra aukščiausios klasės anatominis dvipusis čiužinys su ortopediniu efektu ir naujos kartos „AirFlow“ oro pralaidumo sistema. Čiužinys išlaikys optimalią temperatūrą miego metu, suteiks tvirtą pagrindą stuburui ir sudarys masažo poveikį bei taip sudarys sąlygas atsipalaiduoti ir patogiai pailsėti. Išskirtinis šio čiužinio bruožas yra itin didelis jo storis (25 cm), o tai viena svarbiausių savybių, turinčių įtakos teisingam stuburo apkrovos paskirstymui.

Spyruoklės: „Antinoise“ spyruoklės yra gaminamos vienos iš pirmaujančių gamintojų savo srityje remiantis naujausiomis ir aukščiausiomis technologijomis bei naudojantis pilnai automatizuota įranga. Šios spyruoklės yra padidinto elastingumo ir kintančio standumo, jos yra supakuotos į atskiras apsaugines pakuotes, visiškai nepriklausomai nuo kitų spyruoklių. Šis čiužinys turi net 1000! nepriklausomų spyruoklių. Čiužinys turi 3 skirtingo standumo zonas – pakietintą vidurinę dalį ir minkštesnes galvos bei kojų zonas. Vidinėje čiužinio zonoje spyruoklės yra išdėstytos korio forma, o tai padidina ortopedinį čiužinio poveikį ir padidina leistiną nuolatinę čiužinio apkrovą vienoje vietoje iki 180 kg. Šis čiužinys užtikrina maksimaliai natūralią stuburo padėtį poilsio metu. „SPUNBOND-PROTECT“ didelio tankio neaustas audinys naudojamas kaip izoliacinis sluoksnis tarp spyruoklių bloko ir čiužinio paminkštinimo, kuris sumažina trintį tarp lovos grotelių ir čiužinio spyruoklių bloko bei apsaugo čiužinį nuo nusidėvėjimo.

Čiužinio paminkštinimas: vienoje pusėje čiužinys turi kokoso pluošto sluoksnį kartu su 10 mm natūralaus latekso, kuris suteikia papildomo standumo, ir labai elastingą viskoelastinių poliuretano putų sluoksnį, kurio aukštis yra 13 mm. Šioje pusėje čiužinys yra kietas. Kitoje pusėje čiužinys turi 24 mm aukščio padidinto elastingumo viskoelastinių poliuretano putų, pagamintų su unikalia pjovimo sistema, kuri sukuria masažo ir stuburo „tempimo“ efektą. Tai leidžia sumažinti raumenų įtampą, normalizuoja kraujotaką ir palaiko raumenų elastingumą miego metu. Šioje pusėje čiužinys yra šiek tiek minkštesnis. Dėl skirtingo kietumo čiužinio pusių galėsite pasirinkti čiužinio pusę pagal savo poreikius.

Siekiant pagerinti čiužinio suteikiamą komfortą, čiužinys iš visų pusių yra sustiprintas itin elastingų viskoelastinių poliuretano putų sluoksniu. Čiužinio gamybai naudojamos poliuretano putos turi CertiPUR-US® sertifikatą, patvirtinį produkto atitiktį ekologijos ir saugumo reikalavimams.

Čiužinio spyruoklių patvarumas ir minkštųjų audinių susitraukimas buvo patikrintas specializuotoje bandymų laboratorijoje. Bandymų rezultatai rodo, kad šis produktas atitinka visus saugos standartus. Šis čiužinys ištvėrė 29 000 būgno ritinimo ciklų, kurių apkrova – 180 kg (plačiau – Mattress Rolling Test). Šio bandymo rezultatai užtikrina ilgą gaminio tarnavimo laiką. Šis dvipusis čiužinys gali atlaikyti didelę apkrovą, palaiko stuburą tinkamoje padėtyje ir mažina stuburo bei sąnarių apkrovą.

Čiužinio užvalkalas: prabangus nuimamas užvalkalas su funkcija „Žiema-vasara“ yra pagamintas pagal naujausias Europos dizaino tendencijas, turi papildomą vėdinimo sistemą – 3D oro cirkuliacijos tinklelį aplink visą čiužinio perimetrą ir sudaro masažo efektą, kuris pasiekiamas naudojant specialių siūlių ir komponentų sistemą.

„AirFlow 3D“ tinklelis, esantis aplink visą čiužinio perimetrą, buvo sukurtas atsižvelgiant į visus veiksnius, turinčius įtakos čiužinio vėdinimo charakteristikoms. Ypatinga čiužinio užvalkalo struktūra padeda efektyviai orui cirkuliuoti čiužinio viduje: tarp dviejų čiužinio užvalkalo audinio sluoksnių yra vertikalūs pluoštai, palaikantys atvirą oro cirkuliacijos erdvę. Šios struktūros dėka „AirFlow 3D“ oro cirkuliacijos tinklelis apsaugo čiužinį nuo dulkių kaupimosi ir perteklinės drėgmės vidiniuose čiužinio sluoksniuose, o taip pat sudaro ir palaiko tinkamą mikroklimatą, turintį įtakos miego kokybei.

Čiužinio užvalkalas yra pagamintas iš minkšto, keturių sluoksnių medžiagos. Pirmajam sluoksniui naudojami dviejų rūšių audiniai:

„Gracia“ audinys yra lengvas, švelnus audinys su prabangiu perlų blizgesiu. Jis gerai sugeria drėgmę, turi gerą šilumos laidumą, todėl puikiai tiks poilsiui vasaros metu. „Elite“ audinys yra minkštas ir elastingas. Jis yra itin malonaus pojūčio, maloniai šildo šaltuoju metų laiku, turi antistatinių ir antialerginių savybių, todėl idealiai tiks poilsiui žiemos metu.

Antrasis sluoksnis yra oro tarpas, kuris pasiekiamas naudojant sintepono medžiagą. Trečias sluoksnis yra itin elastingos viskoelastinės poliuretano putos, kurios suteikia papildomo komforto ir patogumo. Paskutinis ketvirtasis sluoksnis gaminamas iš „SPUNBOND-PROTECT“ didelio tankio neausto audinio, kuris apsaugo čiužinį nuo nusidėvėjimo. Visos čiužinyje naudojamos medžiagos yra tvirtos, turi geras oro pralaidumo, antistatines ir antialergines savybes.

Čiužinio užvalkalas – nuimama su užtrauktuku, siekiant kuo paprastesnio plovimo ir priežiūros. Po plovimo užvalkalas išsaugo originalias savybes. Jis apsaugo čiužinį iš visų pusių, pailgina čiužinio tarnavimo laiką ir išlaiko tinkamą čiužinio higieną. Dėl savo elastingumo užvalkalas tvirtai prisitaiko prie čiužinio paviršiaus.

Viena čiužinio pusė yra kieta, kita čiužinio pusė yra šiek tiek minkštesnė.

Didžiausia leistina nuolatinė vienos gulimos vietos apkrova – 180 kg.

Čiužinio aukštis – 25 cm

Galimi išmatavimai (mm): 900x2000, 1200x2000, 1400x2000, 1600x2000, 1800x2000 mm.

Pagaminta Europoje!

Alternatyvūs prekės pavadinimai: čiužinys, ciuzinys, čiužiniai, ciuziniai, dvigulis čiužinys, dvigulis ciuzinys, dviguliai čiužiniai, dviguliai ciuziniai.

Susisiekite su mumis

8 700 08000
8 629 29291
I-V - nuo 8 iki 19h
VI – nuo 8 iki 16h
VII – nedirbame

Akcijos

Reklama

www.lovatieses.lt